АФІША: Бокс в Одесі
В даній категорії немає подій. Очікуйте нові події та купуйте квитки на бокс на odessa.esport.in.ua

Афіша змагань з боксу в Одесі 2017

Бокс став одним з перших популярних єдиноборств, які вийшли на світовий рівень. У цьому суворому чоловічому спорті завжди важлива спритність і тактика, а вже після - сила і хороша витривалість. Одеса, яка є батьківщиною таких видатних українських боксерів, як Василь Ломаченко, Раміль Гаджієв, Євген Каленюк і Арнольд Хегай, часто приймала на своїх рингах змагання не тільки всеукраїнського, а й світового масштабу.

Де купити квитки на бокс в Одесі?

Будь-якому фанату цього спорту хочеться знати, які значущі бої проходять в його місті, де і коли буде битися боєць, за якого він зазвичай вболіває. Спеціально для одеських любителів боксу на esport.in.ua з'явилася афіша з докладними анонсами на всі боксерські змагання, які будуть відбуватися в Одесі. У нас ви зможете знайти точний розклад боїв на тиждень або місяць вперед, а також інформацію про учасників, місце і час проведення.

Щоб купити квиток на бокс в Одесі заздалегідь, потрібно наступне:

Пропускний також можна замовити з доставкою, або в електронному форматі. Інтернет-квиток прийде вам на пошту, залишиться тільки роздрукувати його на принтері. При цьому абсолютно не потрібно нікуди ходити, витрачаючи час на очікування в черзі до каси.

Дивіться найнеймовірніші бої разом з esport.in.ua

Насолоджуйтесь видовищними битвами на рингу і підтримуйте українських спортсменів, адже саме вболівальники забезпечують їм підтримку, таку необхідну для перемоги. З нашим сервісом ви завжди будете в курсі свіжих спортивних подій вашого міста.

© utv