Сільська честь

Сільська честь воскресенье 11 июня 16:00

Данное событие прошло :(


Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»

Сільська честь

Музику П'єтро Масканьї з опери «Сільська честь», навіть не підозрюючи того, знають мільйони людей. Саме її можна почути і в легендарній кінодрамі «Хрещений батько», і в телесеріалах 2000-х років. Удостоєна найвищих музичних нагород, ця музика відразу прославила свого автора і підкорила європейського глядача. І сьогодні, понад 700 разів на рік, цю виставу можна побачити на світових оперних сценах. Успіх  «Сільської честі» не був випадковим. Втомлена насиченістю романтичних опер Італія хотіла побачити в театрі реальне життя; сприйняти  дійсність, яка була б близька і зрозуміла для публіки. Представивши на сцені замість напівбогів і аристократів простих селян, змінивши бутафорські пристрасті глибокими, справжніми людськими почуттями, П'єтро Масканьї таким чином відгукнувся на виклик епохи, що вимагала від митців щирості та правдивості, природності та простоти.

Сильні характери героїв, блискавична зміна подій – від любовної серенади до кривавого поєдинку суперників, експресивні кульмінації та драматична розв'язка – все це зробило оперу улюбленицею для багатьох. Її музика захоплює красою, мелодійним багатством і нотками сицилійського фольклору.

І ось, після перерви, традиційна опера, що започаткувала новий напрямок в оперному мистецтві, – знову повертається на сцену Одеської опери.


Предварительный заказ