Гамлет

Гамлет среда 23 мая 18:30

Данное событие прошло :(


Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»

Кохання — та смерть, чиста музика душі — та злочини, родинні зв`язки — та холодна таємна зрада…

Так, це пристрасті від Шекспіра. Адже це і є легендарний, на всі віки, «Гамлет».

Але, мабуть, вперше — сааме ТАКИЙ, незвичний для глядачів та фахівців «Гамлет», яким його створив на нашій сцені чи не найцікавіший режисер сучасності Дмитро Богомазов, за що він й одержав найвищу в країні нагороду для митця — Державну премію України, а зовсім нещодавно очолив трупу Національного академічного театру ім.Івана Франка у Києві.

Ясна річ, обов`язково підкреслимо, що головну роль у нашій виставі, яка чимало років привертає увагу як молодих одеситів, так і старших, грає (й водночас переживає у повному обсязі!) улюбленець телеглядачів всієї країни, популярний актор численних сучасних фільмів та серіалів Яків Кучеревський.

Колись великий Григорій Козинцев, що презентував видатну екранну версію «Гамлета», назвав свою книгу про цю роботу — «Наш сучасник Вільям Шекспір».

Впевнені, що наша вистава стовідсотково підтвердить цю істину кожному, хто завітає до глядацької зали.

Прем’єра вистави відбулася 15 квітня 2009 року.
Виставу «Гамлет» було показано в програмі Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST (2009 р., м. Київ) і в програмі Міжнародних театральних зустрічей «Знайомі незнайомці» (2011 р., Польща).
Вистава — лауреат премії імені народних артистів України Л.Бугової та І.Твердохліба Одеського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України в номінації «Краща театральна вистава» (2010 р.).